Sunday, February 19, 2006

 

Üle pika aja...

on mul emotsioone mida talletada ning selleks ka pisut aega ja tahtmist. No ja viimasel ajal näib, et pigem need kaks viimast faktorit on limiteerivad.

Aga mitte täna.
Niisiis. Käisime nädalavahetusel Pärnus sanatooriumis. Sanatooriumis käik on kusjuures igati õigustatud, sest reedel tiksus tööl täis minu katseaeg- edukalt, vähemasti ülemuse sõnutsi, nii et jätkan homme hommikul sealsamas- nii et paras aeg väikeseks lõõgastuseks, või mis!?

Siit siis emotsioonid:
-Pärnu! Pean häbiga tunnistama, et minu Pärnus-käigud on piirdunud ühe põhikooliaegse teatriskäiguga Endlasse (Kardemoni linna rahvas ja röövlid) ja tõenäoliselt ühe läbisõiduga sealt tulles jaanipäevajärgselt Saaremaalt ja suundudes Tartu- aga olin sel hetkel suhteliselt ebaadekvaatses seisundis... Aga linn!- nii palju kui ühe jalutuskäiguga jõuab hoomata ja otsustada, siis selle põhjal meeldis Pärnu mulle ikka väga. Millised armsad nukumajad! Ja mõnus madal ja rahulik linn.

- Edgar Valteri maalid! Ma olen küll näinud palju tema poolt illustreeritud raamatuid, kuid mitte maale..ja need on imelised!

-Ei saa üle ega ümber- soome pensionärid. Näib, et sanatooriumid ongi ainult nende peale mõeldult loodud- kõik juhised, menüüd, sildid on vennasrahva keeles esindatud ja televiisoril esimesed kanalid on soome televisiooni poolt hõivatud! No ja rääkimata siis loomulikult elavatest soomlastest seal.

-No ja viimaseks aga mitte vähimaks- aknast vaade otse psühhiaatriahaigla depressiooniosakonda! Lõõgastav ja stressimaandav, kas pole!? :D
Comments:
This comment has been removed by a blog administrator.
 
ehh, põdrad ja kõik nende lähisugulased tuleb ka Kuressaares välja kannatada.. mis puutub aga sellesse ilusasse unistusse: valmiv Saaremaa sadam hakkab kruiisilaevade kaupa kliente tooma meie Spa-desse.. nojah, korraliku kruiisilaeva peal on Spad mitu korda kõrgema tärniga, kui meite kohalikud kunagi olema saavad.. nii et dream on..
 
muide, ma käisin kord ka Pärnu laatsaretis:)
see asus täitsa vangla kõrval (vana haigla), jube vahva oli, nägi välja pigem kui kainestusmaja...
aga mulle ka meeldib see pisike ja armas linnake koos kõige oma naljakate seikadega...
 
lisaks siia ühe meie tähtsa poliitiku põhjapaneva steitmenti, et "pärnu linnas on sama palju elanikke kui euroopa liidus prostituute". mõelgem selle peale.
 
Post a Comment

<< Home

This page is powered by Blogger. Isn't yours?